درخواست بازیگر و مدل ایرانی از مردم برای آزادی اش!!+عکس

فرزان اطهری مُدل و بازیگر ایرانی-سوئدی که به اتهام حمل و معامله کوکائین در دوبی به حبس ابد محکوم شده است، با انتشار پیامی از ایرانیان برای نجات خود از زندان امارات تقاضای کمک کرده است!!

FarzanAthari11
متن  پیام فرزان اطهری:
دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه، ببخشید که چند وقتی‌ که نتونستم فعال باشم در این پیج. متاسفانه خواسته خودم نبوده.
در ۹ ماه اخیر‌ زندگیم یک کابوس بود. هنوز باورم نمی‌شه که همچین اتفاقی‌ داره میافته. فکر می‌کردم که تا الان همچی‌ تموم شده باشه ولی‌ این کابوس تبدیل به یک جهنمه واقعی‌ شده. من الان دارم از زندان مرکزی دوبی‌ براتون مینویسم.
بعد از ۸ ماه حکمم صادر شده. چون سر حکم اعدام به اتفاق نظر نرسیدند برای من حکم حبس ابد صادر کردند.

 

گفته شده عکس سمت راست از فرزان اطهری در زندان است

farzan-athari-wikna.ir-9093
من میخوام شما بدونید که من به کسی آسیب نرسوندم، آدم ندزدیدم، تجاوز نکردم، دزدی نکردم، کسی رو هم نکشتم. الان هم فقط امیدم به خداست که منو به خونه و پیش خانوادم در سوئد برگردونه و بتونم فرشته کوچولوی عزیزم، خواهرم شیوا رو بغل کنم.
با همه ی وجود از شما خواهش می کنم در کمپین عدالتخواهی شرکت کنید و از من حمایت کنید. اطلاعات بیشتر در همین سایت وجود داره.
از همه ی شما پیشاپیش تشکر می کنم.
ارادتمند شما – فرزان اطهری

 

بیوگرافی فرزان اطهری:

فرزان اطهری متولد ۲۶ ژوئن ۱۹۸۴ می‌باشد،وی یک مدل پوشاک ایرانی-سوئدی است که به عنوان بازیگر، مجری برنامه تلویزیونی و شخصیت تلویزیونی تاکنون فعالیت داشته‌است. او به عنوان یک مدل مرد در سطح بین‌المللی شناخته شده‌است. همچنین او به عنوان یک مدل در ۲۳ کشور مختلف با بیش از ۱۰۰ مارک همکاری کرده‌است. واولین ایرانی است که به عنوان یک مدل قراردادهای بین‌المللی امضاء کرده‌است.

فرزان اطهری در فیلم چهل سالگی به کارگردانی علیرضا رئیسیان با لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن همبازی بود.

او همچنین اخیراً در یکی از موزیک ویدیوهای هیفا وهبی (خواننده لبنانی) حاضر شده بود.

سایت حمایت از فرزان اطهری: www.supportfarzan.com