روش هایی برای لاغر شدن در ۱۰ روز

روش هایی برای لاغر شدن در ۱۰ روز

از این روش ها میتوانید به جای روش های خطرناک مثل استفاده از قرص های خطرناک و قطع کردن مواد غذایی مفید استفاده کنید و وزن کم کنید. به گزارش ایران استایل کاهش وزن اگر در بازه ی زمانی کم اتفاق بیفتد امری اشتباه است اما میتواند با چند روش ساده چربی شکم و پهلو […]

مجله اینترنتی ایران استایل

bbvp5ho

 

از این روش ها میتوانید به جای روش های خطرناک مثل استفاده از قرص های خطرناک و قطع کردن مواد غذایی مفید استفاده کنید و وزن کم کنید.

به گزارش ایران استایل کاهش وزن اگر در بازه ی زمانی کم اتفاق بیفتد امری اشتباه است اما میتواند با چند روش ساده چربی شکم و پهلو هارا در مدت ۱۰ روز از بین برد و آب کرد .با استفاده از این تکنیک ها میتوانید میزان مواد غذایی مصرفی در روز را کاهش دهید بنابراین سریع سایز کم میکنید.

 

bbvp5hq

۱.روزتان را با یک لیوان آب شروع کنید

خیلی مهم است که به بدن خود آب رسانی کنید و چه چیز بهتر از این است که صبح خود را با یک لیوان آب خنک شروع کنید این کار به تصفیه ی بدن کمک میکند و موجب میشود که سم از بدن خارج شود و سوخت و ساز بالا رود.

 

۲.فعالیت بدنی

جنب و جوش خود را کوتاه و در عین حال بسیار پرکاربد کنید طوری که در مدت کوتاهی بیشترین میزان کالری را بسوزانید.این کار همه ی سیستم های بدن شما را بیدا میکند و چربی ها را میسوزاند و شروع به ماهیچه سازی میکند و همینطور باعث تپیدن هرچه بهتر قلب میشود.

 

۳.از نمک دوری کنید

مهم نیست که هدفتان ۱۰ روز یا ۳ هفته است نمک نباید اصلا در نزدیکی شما باشد .نمک باعث میشود که نفخ کنید همچنین باعث میشود که تشنه شوید که این امر موجب افزایش سلول های چربی نیز میشود همچنین باعث میشود که مزه ی غذا ها بیشتر شود و در عین حال بیشتر غذا میخورید.

 

۴.از خوردن نوشابه های رژیمی دوری کنید

کلمه ی رژیمی دقیقا به این معنا نیست که میتواند سلامت باشد.این نوشابه ها سرشار از شیرین کننده های مصنوعی است و باعث میشود که بیشتر مزه های شیرین بخورید .این نوشابه ها میزان انسولین خونتان را بالا میبرد و باعث میشود که چربی در بدنتان بیشتر ذخیره شود..

 

۵.میان وعده

خوردن میان وعده بسیار اهمیت دارد میان وعده باعث میشود که در حین خوردن وعده های اصلی روزانه بیش از حد نخورید.میتوانید از میان وعده هایی که کالری کم ومیزان اب بالا دارند مثل هندوانه و کاهو خیار و … استفاده کنید که این کار به کاهش وزن کمک میکند .

ترجمه