b
s

نام‌ نویسی یارانه نقدی آغاز شد/سایت رفاهی باز نمی شود!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

سایت تفریحی فان سی

 

 

 

 

از نخستین دقایق امروز (چهارشنبه) سایت رفاهی بر روی متقاضیان دریافت یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره ملی‌شان صفر است آغاز شد.

refahi_077_2

طبق اعلام رسمی دولت نام نویسی از نخستین گروه از سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه از روز بیستم فروردین ماه سال ۹۳ آغاز شد که طبق ترتیب بندی صورت گرفته سرپرستانی که شماره ملی‌شان صفر است می توانند در زمان ۲۴ ساعت به سایت مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

متقاضیان باید در مرحله ثبت نام سه فرم اصلی را پر کرده و مورد تایید قرار دهند و تنها شاخصه تایید نهایی ثبت نام آن‌ها در سامانه، پیامکی است که از طریق تلفن همراه خود دریافت خواهند کرد.

در این پیامک یک کد چهار رقمی وجود دارد که سرپرستان خانوار باید ضمن نگهداری از آن در مراحل بعدی نیز آن را ارائه نمایند.

سرپرستان خانواری که به اینترنت دسترسی ندارند می‌توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی، کمیته امداد، پلیس ۱۰+، اداره پست و پست بانک به صورت حضوری ثبت نام کنند.

برای کسانی که در طول ۹ روز ثبت نام ابتدایی بنا به هر دلیلی نتوانند ثبت نام کنند نیز روزهای سی‌ام و سی‌ویکم فروردین ماه به عنوان روزهای پایانی نام نویسی در نظر گرفته شده تا خانواده‌ای از این مساله جا نماند. ثبت نام نکردن مجدد در سایت رفاهی به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی خواهد بود.

 

اما در همان اوایل شروع ثبتنام سایت رفاهی refahi.ir با مشکل مواجه شد به صورتی که بارگذاری سایت خیلی کند صورت می گیرد و همچنین بازدید کننده در مواقعی با پیغام زیرمواجه می شود:

سامانه در حال به روز رسانی است، بعدا مراجعه کنید.

refahi.ir(16)

 

نام‌ نویسی یارانه نقدی آغاز شد/سایت رفاهی باز نمی شود! by

خواندنی ها :

 
ما را محبوب کنید

یک نظر

  1. ناشناس می‌گه:
    عزیزانی که در ورود به سایت ثبت نام یارانه مشکل دارند:۱- ابتدا به این آدرس بروید http://www.refahi.ir/kernel/trmاگر نتوانستید وارد مرحله ثبت نام شوید وارد این مرحله شوید : ابتدا روی ساعت گوشه سمت راست مانیتور خود دوکلیک چپ نمایند(یا اگر موجود نیست به کنترل پنل و سپس به قسمت date and time یا time and date وارد شوید) سپس ساعت وتاریخ آنرا طبق ساعت وتاریخ سایت http://www.time .ir تنظیم نمایند.همچنین در زبانه time zone شهر tehran را انتخاب نمایید و همچنین تیک گزینه ای را که نوشته مقابل رادارد بزنید synchronize whit an internet time server و سپس update now را بزنید وچندین ثانیه صبر کنید تا آپدیت شود و پیغامی میدهد سپس ok راحتما بزنید .دقت کنید اگر زبان ساعت شما فارسی است گزینه قبل از ظهریا بعدازظهر بودن ساعت را اصلاح کنید و اگر به انگلیسی است گزینه am برای قبل از ظهر و pm را برای بعد از ظهربگذارید.چنانچه تنظیمات تاریخ شما به هجری قمری باشد سال را ۱۴۳۵ و ماه را جمادی الثانی و روز را هم طبق روزی که در آن هستید مشخص نمایید. وok را حتما در پایان کار بزنید. مشکل برطرف میشود. چه مرورگر شما موزیلا فایرفاکس باشدو چه اینترنت اکسپلورر
    -تشکر با یک دعا- شمانیز اطلاع رسانی فرمایید

ارسال نظرProtected by WP Anti Spam

**
1. لطفا به جای ارسال نظر مشابه با نظرات منتشر شده ، از امتیازدهی استفاده فرماييد.
2. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت انگلیسی (فینگلیش) خودداری نمایید.

X بستن تبلیغات
 عکس 20
X بستن تبلیغات