b
s

پیدا شدن سر جدا شده یک مارمولک در سالاد کاهو یک زن!+عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

سایت تفریحی فان سی

 

 

 

 

stock-photo-17468014-businesswoman-hiding-behind-a-white-empty-banner

یک زن ۳۱ ساله آمریکایی که یک سالاد کلم همراه با پیاز و آووکادو را از یک مرکز غذایی خریده بود بعد از باز کردن آن متوجه یک شی سبز رنگ عجیب شد.

 

به گزارش ویکنا؛ این زن که بعد از رفتن به محل کارش ، هنگامی که چند قاشق از سالادش را مصرف کرده بود متوجه شد که دست و پا و سر یک مارمولک سبز تکه تکه شده در بین سالادش است.

او به خبرنگار نیویورک تایمز گفت: وقتی من سر جدا شده مارمولک را در سالادم مشاهده کردم لحظه ای تهوع آوری برایم رقم خورد و هیچ وقت این صحنه را فراموش نخواهم کرد.

سر جدا شده مارمولک سبز بر روی چنگال زن آمریکایی

Lizard-Head-wikna.ir-741

این زن یکی از مشتریان روزانه این فروشگاه مواد غذایی بوده و قبل از این اتفاق همیشه همین سالاد را سفارش می داده است. گفته شده که این شرکت مواد غذایی از این زن عذر خواهی کرده و وی را دعوت به یک ناهار رایگان کرده است اما این خانم آن را رد کرده است.

البته این شرکت در توجیه این اتفاق گفته است که کاهوی مورد استفاده در این شرکت از مواد عالی تهیه شده و یکی از اتفاقات نادر بوده است که قسمت کنترل کیفیت این موجود را در لا به لای کاهو ها ندیده است و این موضوع را پیگیری خواهد کرد. البته سخنگوی این شرکت توصیه عجیبی به مشتریانش کرده و گفته است که مشتری باید به جنبه مثبت اینگونه قضایاع  هم نگاه کند. مارمولک سرشار از پروتئین است!!

 

 

تهیه و ترجمه: سایت ویکنا

پیدا شدن سر جدا شده یک مارمولک در سالاد کاهو یک زن!+عکس by

خواندنی ها :

 
ما را محبوب کنید

ارسال نظرProtected by WP Anti Spam

**
1. لطفا به جای ارسال نظر مشابه با نظرات منتشر شده ، از امتیازدهی استفاده فرماييد.
2. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت انگلیسی (فینگلیش) خودداری نمایید.

X بستن تبلیغات
 عکس 20
X بستن تبلیغات